جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید : 09121504568
معرفی شرکت
مدیران شرکت همیار فلز ما با سابقه خانوادگی بیش از 50 سال در حوزه آهن آلات فعالیت خود را در این حوزه آغاز فرمودند که برند همیار فلز را در سال 1389 در حوزه تامین کنندگی تجهیزات پالایشگاهی و سکوهای نفتی و فروش تمام آهن آلات راه اندازی نموده و در لیست AVL شرکت نفت جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.

با گسترش فعالیت شرکت در حوزه آهن آلات و عضویت در اتاق بازرگانی تهران ، جواز فعالیت در رسته ی دفتر عمده فروش آهن و فولاد و کارت بازرگانی اخذ شد و ثبت برند همیار فلز ایده فروشگاهی اینترنتی کلیه محصولات و مقاطع فولادی در بستر اینترنت به پشتوانه اعتماد عمومی صاحبان صنایع ، همکاران و مشتریان شکل گرفت .

هدف از راه اندازی این فروشگاه تسهیل ازتباط با مشتریان ، تسریع در معرفی محصولات و خدمات و شفاف سازی معاملات این حوزه بود تا با ایحاد حس امنیت و انجام معاملات مستقیم و بی واسطه گام مهمی در جهت رضایتمندی مشتریان برداشته شود .

همیار فلز با ایجاد واحد های مهندسی فروش و جذب کارشناسان ارشد در رشته های تخصصی صنایع مختلف تلاش کرده تا پیش از این که فروشنده محصول باشد، مشاور خریداران برای انتخاب کم هزینه ترین و بهترین شرایط ممکن در قیمت ،پرداخت و نوع محصول باشد ما تعهد و میثاق خود را به عنوان مشاور مشتریان ، تا تولید محصول ایستاده ایم.
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید
09121504568