تماس با همیار فلز : 021-56542509

علاقه مندی ها مقایسه قیمت

قیمت ورق گالوانیزه

آیا می توانید فولاد گالوانیزه را رنگ کنید؟
فلز گالوانیزه فلزی است که گالوانیزه شده است. گالوانیزه کردن فرآیند اعمال یک پوشش محافظ بر روی فولاد یا آهن است. این پوشش از روی ساخته شده است و برای جلوگیری از تشکیل زنگ استفاده می شود. گالوانیزه مهم است زیرا محافظت طولانی مدت از محصولات فولادی و آهنی را فراهم می کند.

همه اینها عالی است، اما آیا می توانید روی فولاد گالوانیزه رنگ کنید؟ پاسخ کوتاه این است که ممکن است انجام این کار چالش برانگیز باشد، اما بله! با رنگ و ابزار مناسب می توانید روی فولاد گالوانیزه رنگ کنید.

لوازم مورد نیاز برای رنگ آمیزی فولاد گالوانیزه
برای رنگ آمیزی فولاد گالوانیزه به وسایل زیادی نیاز دارید. آنها عبارتند از:

آمونیاک
سمباده
آستر رنگ فلزی
رنگ به طور خاص برای فلز گالوانیزه ساخته شده است
پارچه ها
نحوه رنگ آمیزی فولاد گالوانیزه در 4 مرحله آسان
1. فولاد خود را با شستن آن آماده کنید
ابتدا فلز خود را دو بار بشویید. با آب و صابون شروع کنید و هرگونه کثیفی و زباله روی سطح خود را بشویید. سپس آن را با پارچه خشک کنید، سپس آن را با محلول ضعیف آب و آمونیاک بشویید. از آنجا، باید دوباره آن را خشک کنید. توصیه می کنیم از یک پارچه برای خشک کردن فلز خود استفاده کنید تا این فرآیند تسریع شود.

2. Sand The Metal
سپس، فلز خود را با مقداری سمباده سمباده بزنید. سعی کنید قوی ترین سنباده ای را که می توانید پیدا کنید پیدا کنید. این به شما کمک می کند تا به سرعت فلز خود را شن بکشید. پس از سمباده زدن، فلز خود را با پارچه پاک کنید تا مطمئن شوید که تمام گرد و غبار از بین می رود.

3. پرایمر خود را برای نقاشی اضافه کنید
برای مرحله سوم، باید پرایمر را برای کار رنگ خود اضافه کنید. لطفا مطمئن شوید که این یک آستر مخصوص است که به طور خاص برای فولاد گالوانیزه استفاده می شود. شاید تعجب کنید که چرا به یک پرایمر مخصوص نیاز دارید. با توجه به فرآیند ساخت آن از فولاد گالوانیزه، پوشش نیاز به آستر مخصوص دارد.

حتماً دستورالعمل‌های روی پرایمر را بخوانید و طبق دستورالعمل از آن استفاده کنید، زیرا دستورالعمل‌ها برای هر پرایمر متفاوت است. ابتدا تمام سطح فلز خود را بپوشانید، از بالا شروع کنید و به سمت پایین حرکت کنید. بهتر است بخش به بخش کار کنید. از آنجا، اجازه دهید پرایمر خشک شود و فولاد را بررسی کنید تا از پوشاندن و توزیع یکنواخت آن اطمینان حاصل کنید.

4. رنگ خود را که به طور خاص برای سطوح گالوانیزه ساخته شده است، اعمال کنید
رنگ آمیزی را شروع کنید، بگذارید خشک شود، سپس آن را بررسی کنید تا مطمئن شوید که ظاهر خوبی دارد.

برای مرحله آخر، می توانید نقاشی را شروع کنید. ابتدا مطمئن شوید که رنگ مخصوص سطوح گالوانیزه را ساخته اید. یک بار دیگر، یک نوع رنگ خاص مورد نیاز است زیرا فلز با پوشش روی ساخته شده است.

شروع به رنگ آمیزی کت به کت کنید، اجازه دهید هر لایه خشک شود تا از پوشش یکنواخت اطمینان حاصل شود. برای دستیابی به نتایج رنگی که به دنبال آن هستید، چندین لایه رنگ را اعمال کنید. از آنجا، اجازه دهید رنگ خشک شود و نتایج کار سخت خود را تحسین کنید!

نظرات ثبت شده

نظری درباره این مطلب ثبت نشده است ، شما نفر اول باشید

نظر خود را به اشتراک بگزارید ایمیل شما در سایت نمایش داده نخواهد شد

جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید
02156542509   - 02156540771