تماس با همیار فلز : 09161185080

مرکز فروش آهن آلات

چه به دنبال مواد ارزان قیمت در محل کار هستید یا بودجه کمی برای یک پروژه در خانه دارید، به دنبال فولاد مازاد متناسب با نیاز خود باشید. فولاد مازاد مزایای زیادی دارد - برای محیط زیست خوب است، بادوام است و مهمتر از همه برای کیف پول شما خوب است. گفته شد، چگونه از مواد مقرون به صرفه استفاده خواهید کرد؟ در اینجا 6 کاربرد فولاد اضافی در خانه یا محل کار آورده شده است.

6 کاربرد برای فولاد مازاد
1. پروژه های ساختاری در اطراف خانه
اگر شما کاردان خانه خود هستید، اکثر پروژه ها را با بودجه انجام می دهید. بنابراین برای چیزی که به مقدار زیادی نیاز ندارید و نمی‌خواهید پولتان را خراب کنید، خرید فولاد مازاد بهترین گزینه خواهد بود. فرقی نمی‌کند از آن در داخل خانه یا خارج از منزل برای نرده‌ها/نرده‌های دستی یا کاربردهای دیگر استفاده می‌کنید، فقط به کمی گریس آرنج نیاز دارد تا آن را به شکل دلخواه درآورد. اما برای هر پروژه ای در اطراف خانه که به مواد بادوام نیاز دارید، فولاد اضافی یک گزینه عالی است.

2. هنر
بعضی ها فولاد را می بینند و به فکر ساخت و ساز می افتند. برخی از مردم فولاد را می بینند و فکر می کنند "اوه، چه چیزی می توانم از آن ایجاد کنم؟" آنجاست که فولاد مازاد و هنرمندان به هم می رسند. بسته به مهارت شما در مورد فولاد، نتایج شما ممکن است متفاوت باشد، اما در بیشتر موارد، فولاد گزینه های زیادی را در مورد نحوه زنده کردن آن امکان پذیر می کند. برای طرح های انتزاعی، لوله فولادی مورد علاقه بسیاری است. اگر نیاز به الهام دارید، برای ایده‌ها به پینترست یا اینستاگرام بروید. سپس، از تامین کننده فولاد محلی خود دیدن کنید، بخش مازاد آنها را بررسی کنید، و در راه خلق آثار هنری هستید!

3. پایه ها
برای استفاده سنتی تر از فولاد مازاد، به دنبال فونداسیون خانه نباشید. اگر تیم شما در حال ساختن یک پایه است و شما احساس می کنید که چوب و بتن آن را برش نمی دهند، چرخاندن روی فولاد ممکن است بهترین گزینه شما باشد. لوله‌های فولادی زمانی که در فونداسیون مورد استفاده قرار می‌گیرند محبوب‌ترین هستند. فولاد نه تنها استحکام بیشتری به سازه می دهد بلکه ایمنی و دوام را نیز افزایش می دهد.

4. سیستم های زهکشی
این یکی ممکن است بیشتر یک کاربرد خاص باشد، اما اگر در خانه خود حوض دارید، یک سیستم زهکشی باید در لیست کارهای شما باشد. دوام لوله فولادی، حتی اگر مازاد باشد، در برابر قرار گرفتن مداوم در معرض رطوبت زنده می ماند. اما به طور کلی، اگر به سیستم زهکشی در اطراف خانه خود نیاز دارید، لوله فولادی اضافی باید یکی از اولین موادی باشد که برای تکمیل پروژه خود به آن توجه می کنید.

5. چارچوب
به طور سنتی چارچوب منازل مسکونی با استفاده از مخلوطی از چوب و بتن ساخته شده است. با این حال، تنوع زیادی در یکپارچگی چوب وجود دارد، زیرا به درستی مهر و موم شده یا به قدری تاب خورده است که نمی توانید تیرها را به درستی تراز کنید. گفته می شود، با فولاد، یعنی فولاد مازاد، می توانید مواد را با قیمت مناسبی دریافت کنید و در عین حال از تمام مزایای فولاد نیز برخوردار شوید. نحوه استفاده از فولاد در ساخت چارچوب یک خانه می تواند چند وجهی باشد. می‌توانید کل چارچوب را از فولاد بسازید، که به اندازه یک روش محبوب نیست. یا، می توانید مناطقی را که در آن فولاد را اعمال می کنید، مانند تیرهای نگهدارنده، انتخاب کنید. هر قدر که از فولاد در چارچوب خانه خود استفاده کنید، از نظر ساختاری سالم خواهد بود.

6. گاراژ
همانطور که سوله ها و سوله ها محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند، استفاده از فولاد در ساخت این اضافات نیز افزایش یافته است. مانند خانه ها، گاراژها معمولاً با استفاده از چوب برای چارچوب ساخته می شدند. با این حال، فولاد نه تنها ثبات بیشتری را برای ساختمان کمکی فراهم می کند، بلکه توانایی خرید فولاد مازاد با بودجه کمتر را نیز فراهم می کند.

نظرات ثبت شده

نظری درباره این مطلب ثبت نشده است ، شما نفر اول باشید

نظر خود را به اشتراک بگزارید ایمیل شما در سایت نمایش داده نخواهد شد

جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید
09161185080