تماس با همیار فلز : 09161185080

مرکز فروش تیرآهن

1. ساخت قاب
هنگامی که از کنار یک محل ساخت و ساز در حال انجام عبور می کنید و اسکلت یک ساختمان را می بینید، به احتمال زیاد میله های مسطح در حال استفاده را خواهید دید. از طریق دسترسی و سهولت استفاده، میله های مسطح را می توان بدون مشکل خاصی برش داد، سوراخ کرد یا در چارچوب خانه/ساختمان جوش داد. همچنین، از آنجایی که میله تخت از نظر عرض و ضخامت متفاوت است، می تواند وزن زیادی را نیز تحمل کند.

2. بهبودها و اضافات
در حالی که چارچوب اولیه یک ساختمان می تواند از میله های مسطح استفاده کند، تعمیر و نگهداری سازه های مذکور نیز می تواند. در مرحله پس از ساخت یک ساختمان، میله های مسطح می توانند مواد موجود را که پژمرده شده یا آسیب دیده اند، تقویت کرده و جایگزین کنند.

3. آثار هنری صنعتی
اگرچه یکی از اولین چیزهایی نیست که به ذهن می رسد، هنرمندان و مجسمه سازان کاربردهای زیادی برای میله های تخت در هنر خود پیدا می کنند. بیشتر به سمت سبک هنری صنعتی متمایل شده است، ویژگی‌های شکل‌پذیری و استحکام میله‌های مسطح این امکان را فراهم می‌آورد که پس از آهنگری، مواد تقریباً به هر چیزی تبدیل شوند.

4. انرژی های تجدیدپذیر
وقتی صحبت از منابع تجدیدپذیر و انرژی های تجدیدپذیر می شود، فولاد در خط مقدم بوده است. بنابراین، جای تعجب نیست که میله مسطح بخش مهمی برای زیرساخت توربین‌های بادی، برج‌ها و پایه‌های دیگر سازه‌های انرژی است. فولاد یکی از قابل بازیافت ترین مواد موجود است. با این حال، همچنان فضایی را برای میله های مسطح برای برتری در این بخش فراهم می کند.

وقتی صحبت از پروژه هایی می شود که نیاز به هر نوع ساخت و ساز دارند، تطبیق پذیری مصالح از اهمیت بالایی برخوردار است. و نوار تخت نیز از این قاعده مستثنی نیست. در حالی که ما فقط چهار کاربرد مختلف برای نوار مسطح ارائه کرده‌ایم، این ماده را می‌توان در مجموعه وسیعی از پروژه‌ها استفاده کرد. دفعه بعد که پروژه ای در دست دارید، بررسی کنید که آیا فروشگاه فولاد محلی شما اندازه مورد نیاز شما را در نوار تخت حمل می کند یا خیر.

نظرات ثبت شده

نظری درباره این مطلب ثبت نشده است ، شما نفر اول باشید

نظر خود را به اشتراک بگزارید ایمیل شما در سایت نمایش داده نخواهد شد

جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید
09161185080