تماس با همیار فلز : 09161185080

مطالب

در محدوده هامرسلی در ناحیه پیلبارا در استرالیای غربی سه نوع اصلی ذخایر آهن وجود دارد: غنی‌سازی اکسید آهن در داخل BIFها،  اکسیدهای آهن در امتداد کانال‌های رودخانه‌ای باستانی

مطالعه

فلزات عناصر شیمیایی هستند که دارای خواص مشخصه ای مانند چکش خواری، شکل پذیری و هدایت الکتریکی هستند. بیشتر عناصر جدول تناوبی فلزات هستند.

مطالعه

مس یک عنصر شیمیایی است که در گذشته به رنگ قرمز بود. فلز بسیار انعطاف پذیر مس که در گروه 11 جدول تناوبی قرار می گیرد. عدد اتمی مس 29 است.

مطالعه

لوله چدن لوله ای است که عمدتاً از چدن خاکستری ساخته می شود. از لحاظ تاریخی به عنوان لوله تحت فشار برای انتقال آب، گاز و فاضلاب و به عنوان لوله تخلیه آب

مطالعه

در حدود 4000 سال قبل از میلاد، مصریان و سومری ها برای اولین بار از آهن شهاب سنگ ها برای ساختن مهره ها، زیور آلات، سلاح ها و ابزار استفاده کردند.

مطالعه

آهن اولین عنصر در ستون هشتم جدول تناوبی است. به عنوان یک فلز واسطه طبقه بندی می شود. اتم های آهن 26 الکترون و 26 پروتون دارند که 30 نوترون در فراوان ترین ایزوتوپ ها وجود دارد.

مطالعه

فولاد یک فلز بسیار بادوام است که می توان از آن برای ساخت مصالح ساختمانی، ابزار، وسایل نقلیه و موارد دیگر استفاده کرد.

مطالعه

عناصر بر اساس نوع مداری که در آن الکترون های بیرونی یافت می شوند به بلوک هایی سازماندهی می شوند. این بلوک‌ها به دلیل طیف‌های مشخصه‌ای که تولید می‌کنند نام‌گذاری شده‌اند

مطالعه

چدن دسته ای از آلیاژهای آهن – کربن با محتوای کربن بیش از ۲ درصد است. سودمندی آن از دمای ذوب نسبتا پایین آن ناشی می شود.

مطالعه

اولین مرحله در فرآیند تولید لوله های مسی شامل ذوب مس خام است. مس خام در داخل یک کوره بزرگ قرار می گیرد که در آن تا دمای بیش از 2400 درجه فارنهایت گرم می شود.

مطالعه

آهن (/ˈaɪərn/) یک عنصر شیمیایی با نماد Fe (از لاتین: ferrum) و عدد اتمی 26 است. فلزی است که متعلق به اولین سری انتقال و گروه 8 جدول تناوبی است.

مطالعه

از یک بلوک ساختمانی مهم از فولاد گرفته تا تغذیه گیاهان و کمک به حمل اکسیژن در خون - آهن همیشه مشغول کمک به حفظ حیات روی زمین است.

مطالعه

برش فلز یک تکنیک برش ورق فلز است که به فلز اجازه می دهد تا از یک ورق یا رول مسطح بسیار بزرگتر برش داده شود. این فرآیند برای کسانی که در صنعت هستند سودمند بوده است.

مطالعه

ساخت فلز به طور کلی یک فرآیند ساده است که شامل شکل‌دهی، برش و جوشکاری است. برش برخی از مواد نسبت به سایرین سخت تر است

مطالعه

کربن کم این آلیاژ که کربن ملایم یا فولاد کربنی ساده نیز نامیده می شود، تا 0.3 درصد کربن در ترکیب خود دارد. این فولاد ارزان و آسان تولید می شود و رایج ترین نوع فولاد مورد استفاده است

مطالعه

فرآیند ساخت فلز بخش عمده ای از صنعت تولید و تشکیل تجهیزات ضروری است. از قاشق چای خوری کوچک گرفته تا ماشین آلات سنگین، استفاده از ساخت فلز محصولات متنوع را کاهش می دهد.

مطالعه

برش با جت آب در هنگام کار با فلزات فواید زیادی دارد و در اینجا به چند مورد از آنها اشاره می کنیم.

مطالعه

فلز در اطراف ما وجود دارد و نقش مهمی در صنعت تولید دارد. ساخت فلز برای نیازهای خاص به خودی خود یک صنعت کامل است

مطالعه

فلزات از مهمترین عناصری هستند که در کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. اگر بتوانید فلزی را در جدول تناوبی نام ببرید، این احتمال وجود دارد که برای برخی از مهمترین ساختارهای زندگی ما استفاده شود.

مطالعه

روش های مختلفی برای شکل دادن به فلز وجود دارد تا بتوان آن را برای کاربردهای مختلف قابل استفاده کرد. برخی از روش‌ها به دلیل کارآمدی آنها در انجام کار، محبوب‌تر از بقیه هستند

مطالعه

ممکن است به آن فکر نکرده باشید، اما آلیاژهای فلزی در زندگی روزمره ما بسیار بیشتر از آنچه فکر می کنید نقش دارند! آلیاژ فلزی به فلزی گفته می شود که با یک یا چند عنصر در جدول تناوبی ترکیب شده است.

مطالعه

یکی از مفیدترین خواص آلومینیوم مقاومت بالای آن در برابر خوردگی است. در واقع، این فلز نسبت به اکثر فلزات موجود در برابر خوردگی مقاوم‌تر است و فقط فولاد ضد زنگ از آن بالاتر است!

مطالعه

فرآیند گالوانیزه، همانطور که قبلاً حدس زده اید، بیشتر در فولاد و آهن استفاده می شود. در طی این فرآیند فلزات با لایه ای از روی پوشانده می شوند و محصول نهایی فولاد گالوانیزه یا آهن نامیده می شود.

مطالعه

خواص فلزات چیزی است که آنها را در صنایع مختلف بسیار مفید می کند. هنگامی که یک فلز برای یک هدف خاص استفاده می شود، معمولاً به این دلیل است که دارای یک ویژگی است

مطالعه

فلزات برخی از مهم ترین موادی هستند که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. آنها را می توان خم کرد، شکل داد و به اشکال متعددی برش داد

مطالعه

برای اینکه به شما نشان دهیم مس در صنایع مختلف چقدر انعطاف پذیر است، برخی از کاربردی ترین کاربردهای آن را بررسی می کنیم!

مطالعه

فلزات قطعا به دلیل قوی بودن شناخته شده اند، اما قوی ترین و بادوام ترین فلزات برای کاربردهای مختلف مهم هستند. به عنوان مثال، آلومینیوم معمولا برای ساخت قاب پنجره استفاده می شود.

مطالعه

کمیاب ترین آلیاژهای فلزی موجود در جهان کدامند و برای چه استفاده می شوند؟ در زیر به شما اطلاعاتی می دهیم!

مطالعه

اگر یک لوازم خانگی با سیم کشی برق دارید، می توانید از مس برای عملکرد صحیح آن تشکر کنید! خواص رسانایی مس آن را برای کاربردهای سیم کشی مفید می کند.

مطالعه

فولاد ضد زنگ ماده ای سنگین تر، متراکم تر و مقاوم تر از آلومینیوم است. با این حال، آلومینیوم ممکن است یک سوم وزن فولاد ضد زنگ را داشته باشد.

مطالعه

خوردگی فلز به طور منظم در طول پروژه های ساختمانی اتفاق می افتد، اما چیزی است که می توانید با مواد و فرآیندهای مناسب از آن جلوگیری کنید.

مطالعه

زنگ زدگی که معمولاً به آن اکسیداسیون می گویند، زمانی رخ می دهد که آهن یا آلیاژهای فلزی حاوی آهن مانند فولاد برای مدت طولانی در معرض اکسیژن و آب قرار گیرند.

مطالعه

همه ما می دانیم که خوردگی، فرآیندی که از طریق آن فلزات خراب می شوند، در محصولات فولادی بسیار رایج است. به طور معمول، ما خوردگی را به شکل زنگ می بینیم

مطالعه

وقتی صحبت از فلزات همه کاره به میان می آید، فولاد ضد زنگ مطمئناً یکی از رقبای برتر است. بادوام، تمیز، بسیار قابل بازیافت و از نظر بصری دلپذیر

مطالعه

بولاردهای لوله فقط برای اهداف امنیتی استفاده نمی شوند. در برخی موارد، از بولاردها برای ایجاد محیط هایی برای برجسته کردن معماری اطراف استفاده می شود.

مطالعه

برخلاف برخی از فلزات، زمانی که فولاد بازیافت می‌شود، نیازی نیست که بر اساس اندازه یا رنگ طبقه‌بندی شود. این بدان معنی است که بازیافت فولاد ساده است. 

مطالعه

ابتدا، باید توجه داشت که این تکنیک فقط روی فولاد ضد زنگ ساده و بدون روکش کار می کند. برای اینکه بفهمید فولاد ضد زنگ شما روکش شده است یا خیر، آزمایش اثر انگشت را انجام دهید.

مطالعه

مانند هر پروژه نقاشی، آماده سازی مرحله مهمی در این فرآیند است. هنگام رنگ آمیزی فلزات، به خصوص فلزات آهنی که به دلیل داشتن آهن بیشتر در معرض زنگ زدگی هستند، آستر ضروری است.

مطالعه

خواص فیزیکی آلومینیوم آن را به ماده ای عالی برای ساخت تبدیل می کند. امروزه 20 درصد از آلومینیوم جهان در ساخت و ساز استفاده می شود و تعداد کمی از ساختمان ها بدون این فلز همه کاره ساخته می شوند.

مطالعه

سقف فولادی یک گزینه عالی است زیرا مستحکم است و می تواند بسیار بیشتر از سقف های سنتی تحمل کند.

مطالعه

وقتی به جدول تناوبی نگاه می کنید، بلوک هایی را برای چندین عنصر فلزی خواهید دید. مس، نیکل، آلومینیوم، آهن، کروم... اما برای فولاد نمی بینید. آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا؟

مطالعه

تفاوت اصلی بین فلز و فولاد این است که فلزات عناصر طبیعی هستند که در پوسته زمین وجود دارند، در حالی که فولاد آلیاژی است که از فلز ساخته شده است.

مطالعه

در بین تمام صنایعی که فولاد مصرف می کنند، صنعت ساختمان برتر است. در واقع، طبق گزارش سازمان همکاری و توسعه، صنعت ساختمان تقریباً 50 درصد از کل مصرف فولاد جهان را تشکیل می دهد.

مطالعه

اگرچه آلومینیوم نسبت به بسیاری از فلزات دیگر برتری دارد، اما در برابر خوردگی مصون نیست. در حالی که لایه محافظ اکسید آلومینیوم بسیار مقاوم است

مطالعه

از گاراژهای چند سطحی پارکینگ گرفته تا آسمان‌خراش‌ها در میان یک شهر شلوغ، فرآیندهای صنعتی مدرن به موادی نیاز دارند که توانایی تحمل بسیاری را داشته باشند.

مطالعه

آلومینیوم نیز یکی از پرکاربردترین فلزات در ساختمان سازی است. از آنجایی که آلومینیوم بسیار سبک و در عین حال بسیار قوی است، برای ساختن آسمان خراش ها بسیار مناسب است.

مطالعه

ما فولاد ضد زنگ خود را به دلیل ظاهر براق و امروزی آن دوست داریم. با این حال، این فلز "ضد زنگ" همیشه مطابق با نام خود نیست، به خصوص زمانی که در آشپزخانه استفاده می شود

مطالعه

فولاد در نتیجه واکنش الکتروشیمیایی آب (H20) و اکسیژن (02) خورده می شود. در طی فرآیند خوردگی، فولاد اکسید می شود و در نتیجه زنگ زدگی و در نهایت خوردگی ایجاد می شود.

مطالعه

افزودن یک لایه رنگ تازه می تواند سطوح فلزی شما را زیباتر کند. با این حال، رنگ آمیزی فلزات خاص بدون ابزار مناسب و تجربه قبلی دشوار است

مطالعه

هیچ کمبودی برای استفاده از آلومینیوم وجود ندارد. از هنر تزئینی گرفته تا مبلمان پاسیو و استفاده تجاری، آلومینیوم فلزی انعطاف پذیر است که هم در داخل و هم در فضای باز دیده می شود.

مطالعه

قطعات ماشینکاری شده در موتورهای خودرو اغلب به اندازه گیری های دقیق نیاز دارند و این نوع ساخت فلز اغلب در صنعت امروزی به دست انسان انجام نمی شود.

مطالعه

از آنجایی که فلز را می توان به ورقه های نازک تبدیل کرد، فلز باید قابل پردازش باشد. برای انجام این کار، فلزات به شکل یک شمش قابل پردازش و یکنواخت ذوب می شوند

مطالعه

فولاد و فولاد با کیفیت بالا ارزان نیستند. خوشبختانه، راه‌های زیادی وجود دارد که بتوانید مواد مورد نیاز خود را  به دست آورید.

مطالعه

هنگامی که اصطلاح "مسطح" برای توصیف فولاد استفاده می شود، به محصولاتی اطلاق می شود که هم از ورق های فولادی و هم از صفحات فولادی تشکیل شده اند.

مطالعه

فولاد ضد زنگ یک فلز ایده آل برای بسیاری از محیط های مختلف است. مقاوم در برابر خوردگی و نگهداری کم است که آن را برای کاربردهای داخلی و خارجی مطلوب می کند.

مطالعه

برش فلز روشی است که در آن فلز می تواند به قطعات مورد نظر شما بریده شود و باعث تجزیه مواد شود. برشکاری که به این روش انجام می شود

مطالعه

آلومینیوم دارای خواص بازدارنده بی نظیری است و می تواند رطوبت، باکتری ها، میکروارگانیسم ها، نور، اکسیژن و سایر گازها را مسدود کند.

مطالعه

فولاد به عنوان یک ماده دائمی شناخته می شود زیرا بادوام، قابل استفاده مجدد و 100 درصد قابل بازیافت است. موفقیت اقتصادی را با کاربردهای چندکاره خود برای تقریباً همه چیز در اطراف ما همراهی می کند

مطالعه

از زمان شروع تولید انبوه فولاد در اواخر دهه 1800، این فلز همیشه به شدت بازیافت شده است. در واقع، بیشتر محصولات فولادی که امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرند،

مطالعه

هنگامی که دما افزایش می یابد، فلزات افزایش کمی در طول، عرض، سطح کلی و حجم را تجربه می کنند - پدیده ای که به عنوان انبساط حرارتی شناخته می شود.

مطالعه

قلع در برابر خوردگی ناشی از آب و هوا مقاوم است، بنابراین یک گزینه عالی برای محافظت در برابر زنگ زدگی است. آبکاری قلع را می توان با فرو بردن آهن در حمام قلع مذاب به سطوح آهنی چسباند

مطالعه

بازیافت تلاش کوچک اما مهمی است که همه ما می توانیم برای کاهش ردپای کربن و کمک به محیط زیست انجام دهیم. اما در حالی که بازیافت معمولاً تصاویری از بطری های پلاستیکی

مطالعه

ردپای سرب در بنزین، لاستیک، روغن روان کننده، گریس و اسلحه گرم یافت می شود و سرب نیز آلاینده شماره یک فلزات سنگین است.

مطالعه

روی محل زنگ زده نمک بپاشید و روی آن آب لیمو بمالید. اجازه دهید مخلوط چند ساعت بماند و سپس از آهک برای پاک کردن زنگ استفاده کنید.

مطالعه

شما می خواهید از فولاد نورد در پروژه خود استفاده کنید. از چه نوع فولاد نورد شده باید استفاده کرد؟ اصطلاحات "نورد سرد و گرم" به نام صنعتی فولادی که در دماهای مختلف تشکیل شده است

مطالعه

اگر با میلگرد آشنا هستید و به دنبال یک بولارد مقاوم در برابر ضربه هستید، ممکن است این ماده برای شما مناسب باشد. بولاردهای بتنی نه تنها محافظت تقویت شده را برای شما فراهم می کنن

مطالعه

فولاد مدرن بسیار کارآمدتر از گذشته است. فولاد امروزی نه تنها بسیار قوی تر از فولاد گذشته است، بلکه تقریباً یک سوم سبک تر است.

مطالعه

اگر مواد شوینده را انتخاب می کنید، نباید بیش از یک یا دو قطره نیاز داشته باشید. با پر کردن جزئی سینک خود با آب گرم شروع کنید و مواد شوینده را برای ایجاد محلول صابونی اضافه کنید.

مطالعه

فلزاتی مانند فولاد و آلومینیوم به دلیل تطبیق پذیری و دوام ارزشمند هستند. آنها همچنین محبوب هستند زیرا می توان آنها را بر اساس نیازهای دقیق مصرف کنندگان برش داد و اندازه گرفت.

مطالعه

فلزاتی مانند فولاد و آلومینیوم به دلیل تطبیق پذیری و دوام ارزشمند هستند. آنها همچنین محبوب هستند زیرا می توان آنها را بر اساس نیازهای دقیق مصرف کنندگان برش داد و اندازه گرفت.

مطالعه

هنگامی که در مورد نرده ها، پله ها، نرده ها و بالکن ها به ویژه در شهر تاریخی Ybor در تامپا، فلوریدا تحقیق می کنید، نام آهن زینتی و آهن فرفورژه را شنیده اید.

مطالعه

میلگرد برای همه پروژه ها مناسب نیست. میلگردهای مختلفی وجود دارد که هر کدام بسته به دیدگاه معمار یا مهندس هدف خاصی را انجام می دهند.

مطالعه

اگر تا به حال در خیابان های یک شهر قدم زده اید، از روی فلز منبسط شده عبور کرده اید. اگر تا به حال در یک روز پاییزی روی یک نیمکت در پارک نشسته اید، به احتمال زیاد روی فلز منبسط شده نشسته اید.

مطالعه

یکی از متداول ترین سوالاتی که از مشتریان خود، از مبتدی تا با تجربه دریافت می کنیم، این است که تفاوت فولاد نرم و فولاد ضد زنگ دقیقا چیست

مطالعه

چه به دنبال مواد ارزان قیمت در محل کار هستید یا بودجه کمی برای یک پروژه در خانه دارید، به دنبال فولاد مازاد متناسب با نیاز خود باشید.

مطالعه

چه به دنبال مواد ارزان قیمت در محل کار هستید یا بودجه کمی برای یک پروژه در خانه دارید، به دنبال فولاد مازاد متناسب با نیاز خود باشید.

مطالعه

همه ما قانون کلی را در مورد خرید کالا می دانیم: هر چه کیفیت بهتر باشد، هزینه آن بیشتر خواهد بود. و در مورد فولاد و محافظت در برابر خوردگی تفاوتی ندارد.

مطالعه

هنگامی که از کنار یک محل ساخت و ساز در حال انجام عبور می کنید و اسکلت یک ساختمان را می بینید، به احتمال زیاد میله های مسطح در حال استفاده را خواهید دید.

مطالعه

جزء اصلی فولاد آهن است. که اتفاقا یکی از رایج ترین عناصر روی زمین است! در واقع آهن و کربن را در همه آلیاژهای فولادی پیدا می کنید.

مطالعه

دلایل زیادی وجود دارد که چرا صاحبان خانه یا صاحبان مشاغل ممکن است نرده های امنیتی زینتی اضافه کنند. اینها تنها تعدادی از مزایای برتر نصب حصار و ریل امنیتی زینتی هستند:

مطالعه

هنگام انجام هر نوع پروژه ای که شامل رنگ آمیزی می شود، مهم است که اطمینان حاصل شود که سطح مواد تمیز و مطابق با آن آماده شده است تا به بهترین نتایج دست یابید.

مطالعه

هنگام نصب هر نوع حصار فلزی یا افزودنی فلزی دیگری در خانه خود، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که برای افزایش عمر سرمایه گذاری جدید خود چه کاری می توانید انجام دهید.

مطالعه

وقتی صحبت از خوردگی به میان می‌آید، انواع مختلفی وجود دارد که محافظت از اقلام فلزی شما در برابر هر نوع دشواری است.

مطالعه

قلع هزاران سال است که وجود داشته است و بیشتر برای تولید برنز، که یک آلیاژ قلع و مس است، استفاده می‌شده است. امروزه، بیشتر مردم قلع را با قوطی حلبی که در قفسه‌های فروشگاه‌های مواد غذایی

مطالعه

در درجه اول از آهن و اکسیژن تشکیل شده است. اکسید آهن به طور طبیعی و همچنین تولید صنعتی یافت می شود. استفاده های زیادی از اکسید آهن وجود دارد

مطالعه

فقط به این دلیل که دو مورد از فولاد ساخته شده اند، لزوماً به این معنی نیست که دارای یک نوع فولاد هستند. انواع مختلفی از فولاد وجود دارد

مطالعه

لوله های پلی وینیل کلراید (PVC) معمولاً به عنوان بخشی از سینک، توالت یا خط تخلیه دوش استفاده می شود. لوله پلاستیکی آن برای این نوع استفاده ایده آل است

مطالعه

در دهه 1930 در آمریکا، سازندگان واگن زغال سنگ متوجه شدند که آلیاژهای فولادی خاصی یک لایه زنگ زدند که به جای خوردگی فولاد هنگام قرار گرفتن در معرض عناصر

مطالعه

می توان آن را شکل داد، شکل داد و پس از عملیات حرارتی انجام داد و این ویژگی ها چیزی است که فولاد فنری را به یک آلیاژ قابل استفاده عمومی تبدیل می کند.

مطالعه

فولاد فنری نامی است که به طیف وسیعی از آلیاژها اطلاق می شود که به دلیل انعطاف پذیری و انعطاف پذیری بالا شناخته می شوند.

مطالعه

"مشبکه سیمی" یک اصطلاح عمومی است. به شبکه های دو یا سه بعدی ساخته شده از دو یا چند سیم فلزی اطلاق می شود که با فرآیندهای مختلفی مانند جوشکاری، بافندگی، توری یا بافندگی

مطالعه

با افزایش تقاضا برای زیرساخت های پایدار، نگاهی دوباره به صرفه جویی در کل چرخه عمر و هزینه مداوم خوردگی، مهندسان را به چالش می کشد تا فراتر از مصالح ساختمانی معمولی نگاه کنند.

مطالعه

تسمه ‌بندی پالت یا باندینگ فرآیند استفاده از یک تسمه فلزی یا پلاستیکی برای یکپارچه‌سازی، پالت‌بندی یا بسته‌بندی محصولات با یکدیگر است.

مطالعه

شیر پروانه ای یک شیر حرکت چرخشی یک چهارم چرخشی است که برای توقف، تنظیم و شروع جریان استفاده می شود. یک شیر پروانه ای دارای یک دیسک است

مطالعه

توجه به این نکته مهم است که تفاوت اصلی بین فولاد نورد گرم و نورد سرد در فرآیند است. "نورد گرم" به پردازش انجام شده با گرما اشاره دارد.

مطالعه

وقتی تیتانیوم با فلزات دیگر مانند آلومینیوم یا وانادیم آلیاژ می شود، به طور چشمگیری از فولادهای بسیاری قوی تر می شود. از نظر استحکام محض، بهترین آلیاژهای تیتانیوم

مطالعه

عملیات حرارتی فرآیندی است که برای تغییر خواص فیزیکی یک ماده به روشی مفید استفاده می شود. در طی فرآیند عملیات حرارتی، یک ماده معمولاً تا دمای هدف گرم می شود

مطالعه

آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا فلزات انگشت شماری که با آنها آشنا هستید در واقع کمیاب ترین آنها هستند؟ طلا، نقره، برنز، حتی پلاتین به ویژه رایج ترین فلزات نیستند.

مطالعه

فلز، هر یک از دسته ای از مواد که با رسانایی الکتریکی و گرمایی بالا و همچنین چکش خواری، شکل پذیری و بازتاب پذیری بالای نور مشخص می شود.

مطالعه

مشتریان از انواع مختلف صنایع برای فرآیندهای پر تقاضای خود به دنبال شیرهایی با انواع مختلف هستند. شیرها در تعداد زیادی از مواد برای هر نوع کاربرد قابل تصور یافت می شوند.

مطالعه

فولاد گالوانیزه حدود 70 سال در روز دوام می آورد زیرا این محصولات تحت فرآیند خاصی قرار می گیرند که بهترین محافظت را در برابر مواد خورنده در محیط و دماهای شدید ارائه می دهد.

مطالعه

جوشکاری حرفه ای جذاب و تخصصی است. جوشکارها تلاش زیادی می کنند تا اطمینان حاصل شود که جوش های شما تمیز و پایدار هستند.

مطالعه

متشکل از قطعات نازک و مسطح فلز (معمولاً فولاد یا آلومینیوم) ورق فلزی نقش مهمی در صنایع ساختمانی و تولیدی دارد. در صنعت ساخت و ساز

مطالعه

متشکل از قطعات نازک و مسطح فلز (معمولاً فولاد یا آلومینیوم) ورق فلزی نقش مهمی در صنایع ساختمانی و تولیدی دارد. در صنعت ساخت و ساز

مطالعه

لوله فولادی جوش داده شده توسط مشتریان آمریکای شمالی به دلیل هزینه کم، در دسترس بودن و ضخامت ثابت آن ترجیح داده می شود. مواد و روش های ساخت، خواص را تعیین می کنند.

مطالعه

لوله فولادی جوش داده شده توسط مشتریان آمریکای شمالی به دلیل هزینه کم، در دسترس بودن و ضخامت ثابت آن ترجیح داده می شود. مواد و روش های ساخت، خواص را تعیین می کنند.

مطالعه

مانومتر ابزاری است که برای اندازه گیری و نشان دادن فشار استفاده می شود. دو نوع مانومتر آنالوگ و دیجیتال وجود دارد. ابتدایی ترین و ساده ترین شکل آنالوگ،

مطالعه

فلنج ها برای اتصال پمپ ها، شیرها، لوله ها و سایر قسمت ها برای تشکیل یک سیستم لوله کشی مفید هستند. فلنج ها معمولاً برای اتصال جوش داده می شوند یا با رزوه پیچ می شوند.

مطالعه

با جداسازی فلز پایه از محیط عمل می کند. مانند رنگ ها، پوشش گالوانیزه گرم از فولاد محافظت می کند. تا زمانی که مانع سالم باشد، فولاد محافظت می شود

مطالعه

انواع مختلف میلگردهای تقویت کننده فولادی  5 نوع میلگرد تقویت شده فولادی در بتن سیمانی استفاده می شود میله های تغییر شکل داده شده گرم میله های فولادی

مطالعه

برای شروع، به طور خلاصه، فرآیند گالوانیزه کردن (که به آن "گالوانیزه کردن" یا به سادگی "گالوانیزه" [کالا] نیز گفته می شود) به معنای فرآیندی است که در آن یک پوشش محافظ روی

مطالعه

میلگردها را روی یک سکوی برجسته قرار دهید. سکوها را می توان از هر ماده غیر فلزی ساخت. به عنوان مثال، استفاده از پالت های چوبی به عنوان سکو یک گزینه مناسب است.

مطالعه

اتصال دهنده‌ها اغلب اولویت پایین‌تری دارند و جزء اولویت‌های بعدی طبقه C در منبع‌یابی هستند، اما اگر به درستی مدیریت نشوند

مطالعه

سختی فولاد کربنی را می توان تحت تأثیر عوامل مختلفی از جمله تماس کربن، مقدار و نوع عناصر دیگر در آلیاژ و فرآیندهای خاص مورد استفاده برای ایجاد فولاد قرار داد.

مطالعه

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا یک قطعه فولاد ضد زنگ ممکن است شروع به زنگ زدگی کند. با این حال، از آنجایی که صدها آلیاژ مختلف از فولاد ضد زنگ وجود دارد،

مطالعه

بازیافت فلز دارای طیف وسیعی از مزایای زیست محیطی و اقتصادی است. دلیل مناسب بودن فلز برای بازیافت به این دلیل است که می توانید بارها و بارها از مواد استفاده کنید.

مطالعه

سختی فولاد برای بسیاری از فرآیندها مهم است. سختی فولاد ویژگی هایی را توصیف می کند که فولاد را قادر می سازد در برابر تغییر شکل پلاستیک، فرورفتگی، نفوذ و خراش مقاومت کند.

مطالعه

هنگامی که طراحان برای پروژه های خود به مواد ناهموار و سخت نیاز دارند، فولاد و تیتانیوم اولین گزینه هایی هستند که به ذهن می رسند

مطالعه

استفاده از لوله های این ماده علاوه بر کاربردهای بی شمار آن در خانه، در سیستم های فاضلاب و کشاورزی نیز رایج است. مزایای آن باعث می شود

مطالعه

سطح این ورق ها صاف و صیقلی نیست و به همین دلیل به آنها ورق سیاه می گویند. در ساخت این نوع ورق های فولادی از روش نورد گرم استفاده می شود.

مطالعه

شات بلاست یک فرآیند تمیز کردن مکانیکی است که از کره های مواد برای حذف اکسیدها و سایر زباله ها از سطح ماده دیگر استفاده می کند. اگرچه کمتر از سندبلاست ذکر شده است

مطالعه

حفاظت و ایجاد امنیت در زیستگاه دغدغه ای است که از ابتدای پیدایش بشر همواره وجود داشته و از گذشته تا کنون ابزار و امکانات زیادی برای حفظ امنیت محیط زندگی توسط انسان تولید شده است.

مطالعه

پس از عملیات جوشکاری لوله جوشی فولاد ضد زنگ، گاهی اوقات نقص های کوچکی در ناحیه جوش ایجاد می شود.

مطالعه

الوار، بتن و فولاد همگی مواد متداولی هستند که در ساخت سازه ها مورد استفاده قرار می گیرند، و می توان در مورد اینکه چرا هر یک از این مواد ممکن است برای یک پروژه خاص مناسب باشد، استدلال کرد.

مطالعه

قبل از اینکه به مزایا و کاربردهای تسمه فولادی بپردازیم، اجازه دهید نگاهی گذرا به تسمه فولادی بیاندازیم. به طور خلاصه، تسمه فولادی از طیف وسیعی از آلیاژهای فولادی ساخته می شود.

مطالعه

آب عامل اصلی خوردگی است. به خصوص در لوله های مسی، سطح pH بسیار پایین می تواند به پوشش لوله آسیب برساند. EPA توصیه می کند مطمئن شوید که pH آب بین 6.5 تا 8.5 است.

مطالعه

عایق لوله با دمای بالا مانند پرلیت به دلیل مقاومت فشاری، رسانایی حرارتی کم و خواص بازدارندگی از خوردگی، محصولی عالی برای کاربرد بر روی لوله ها و تجهیزات با دمای بالا است.

مطالعه

برای درک کامل مزایای فولاد ضد زنگ به عنوان ماده ای که در طیف وسیعی از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد، مهم است که در مورد خواص فولاد ضد زنگ بیشتر بدانید

مطالعه

لوله جوش مارپیچ عمدتاً در مهندسی آب لوله کشی، صنایع پتروشیمی، صنایع شیمیایی، صنعت برق، آبیاری کشاورزی و ساخت و ساز شهری استفاده می شود.

مطالعه

تولید آهن اسفنجی به روش کوره تونلی از سال 1911 به روش هوگاناس در سوئد توسعه یافت. پس از اصلاحات فراوان، اکنون این فرآیند روشی کافی و مؤثر برای تولید آهن اسفنجی است.

مطالعه

شمش فولادی به طور کلی یک قطعه فولادی ساده است که طبق ضرورت ها به اشکال مختلف شکل می گیرد یا پرتاب می شود.

مطالعه

آهن عنصری از گروه هشتم جدول تناوبی است. این براق، انعطاف پذیر، چکش خوار، نقره ای خاکستری رنگ است. این عنصر دهمین عنصر فراوان در جهان است.

مطالعه

ظهور تکنولوژی آسیاب نورد و توسعه آن در نیمه اول قرن نوزدهم در تولید صنعتی لوله و لوله نیز خبر داد. در ابتدا، نوارهای نورد شده از ورق با ترتیبات قیفی یا رول ها به صورت مقطع دایره ای شکل

مطالعه

افسانه های زیادی در مورد آهن سفید کروم بالا وجود دارد. افسانه ها شامل این ایده است که آهن سفید کروم بالا در برابر ضربه مقاوم نیست

مطالعه

فولاد گالوانیزه با پوشش فولاد روی تولید می شود. خواص فولاد گالوانیزه ترکیبی منحصر به فرد است که آن را برای استفاده در کاربردهای داخلی و خارجی مانند بدنه خودرو

مطالعه

از سال 2002، هند بزرگترین تولید کننده آهن اسفنجی، که به آن آهن کاهش یافته مستقیم (dri) نیز می گویند، در جهان بوده است.

مطالعه

فولادهای ویژه مانند ضد زنگ و هوازدگی با بهره گیری از مواد شیمیایی و عناصر خاص، محافظت در برابر خوردگی را فراهم می کنند.

مطالعه

آبکاری مکانیکی را فقط می توان برای قطعات کوچک اعمال کرد. علاوه بر این، مواد باید از نظر طراحی ساده باشند تا از ریزش به تمام سطوح اطمینان حاصل شود.

مطالعه

پوشش‌های محافظ مانند رنگ و پوشش‌های پودری که بر روی فولاد اعمال می‌شوند، محافظت از سد را ایجاد می‌کنند.

مطالعه

این فرآیند برای پوشش دادن و محافظت از فلزات و سایر مواد با تشکیل یک لایه نازک فلز بر روی لایه ها استفاده می شود.

مطالعه

هنگام ساخت برنامه‌های کاربردی نهایی که در محیط‌های شدید استفاده می‌شوند، مانند محیط‌هایی که نیاز به مقاومت در برابر دماهای شدید،

مطالعه

هنگام ساخت برنامه‌های کاربردی نهایی که در محیط‌های شدید استفاده می‌شوند، مانند محیط‌هایی که نیاز به مقاومت در برابر دماهای شدید،

مطالعه

به طور کلی، فلزاتی که دارای نقطه ذوب بسیار بالایی هستند، نسوز نامیده می شوند. فلزات نسوز می‌توانند شکل و کاربرد کلی خود را در طیف وسیعی از محیط‌

مطالعه

چدن و ​​فولاد انواعی از آلیاژهای حاوی آهن و کربن هستند. آلیاژ مخلوط خالصی از فلزات یا مخلوطی از فلزات و عناصر دیگر است.

مطالعه

لوله مسی مستحکم، بادوام، انتخاب پیشرو پیمانکاران مدرن برای تاسیسات لوله کشی، گرمایش و سرمایش در انواع ساختمان های مسکونی و تجاری است.

مطالعه

برای کارشناسان لوله آب و فاضلاب، انتخاب متریال لوله مناسب می تواند موضوع حساسی باشد. اگر با خودمان صادق باشیم، همه ما یک مورد مورد علاقه داریم

مطالعه

فولاد در انواع محصولات از هوافضا گرفته تا ظروف آشپزخانه یافت می شود. چنین کاربردهای متنوعی به یک ماده همه کاره نیاز دارد - و فولاد متناسب با شرایط است.

مطالعه

برنج آلیاژی از مس و روی است. مقدار روی موجود، عامل اصلی مؤثر بر انواع یا درجه‌های برنج است. استفاده از برنج تا هزاره سوم قبل از میلاد

مطالعه

وقتی کربن به آهن اضافه می شود، فولاد ایجاد می شود. یک مطالعه اخیر ادعا می کند که کربن بهترین افزودنی برای هر ماده آهنی است

مطالعه

وقتی در نظر بگیرید که هر روز چه مقدار از مواد دور ریخته می شود، بسیار واضح می شود که بازیافت چقدر اهمیت دارد. طبق گزارش EPA،

مطالعه

وقتی کلمه "آلومینیوم" را می شنوید احتمالاً به قوطی های نوشابه یا فویلی فکر می کنید که برای پوشاندن باقی مانده غذای خود استفاده می کنید تا برای وعده غذایی بعدی صرفه جویی کنید.

مطالعه

فولاد ضد زنگ یک فلز همه کاره، مفید و ارزشمند است. در برابر حرارت، زنگ زدگی، لکه شدن و سوراخ شدن مقاومت می کند، با استحکام بالا و درخشندگی جذاب

مطالعه

گالوانیزه ورق پیوسته نیز یک فرآیند غوطه ور گرم است، اما فقط برای ورق، نوار و سیم فولادی اعمال می شود.

مطالعه

رنگ های غنی از روی آن دسته از رنگ هایی هستند که حاوی مقدار مناسبی از گرد و غبار روی یا پودر روی مخلوط با چسب های آلی یا معدنی هستند.

مطالعه

گالوانیزه گرم دسته ای، همچنین به عنوان گالوانیزه عمومی شناخته می شود، با غوطه ور کردن کامل محصول فولادی در حمام (کتری) روی مذاب، پوشش روی تولید می کند.

مطالعه

فولاد ضد زنگ یک فلز همه کاره، مفید و ارزشمند است. در برابر حرارت، زنگ زدگی، لکه شدن و سوراخ شدن مقاومت می کند

مطالعه

محمد مصطفی مولوی زرندی رئیس مجتمع طرح‌های اکتشافی و معدنی سیستان و بلوچستان، بیان کرد: در سال جدید پیگیری اصلاح گواهی کشف معدن مس

مطالعه

عواملی مانند تغییرات در ترکیب و ساختار فولاد، وجود ناخالصی‌ها به دلیل نمونه بالاتر فولاد بازیافتی، تنش ناهموار داخلی و یا قرار گرفتن در معرض محیط غیریکنواخت، همگی بر فرآیند خوردگی تأثیر می‌گذارند.

مطالعه

فولاد یک مصالح ساختمانی با دوام و کارآمد ثابت شده است که از زمان انقلاب صنعتی مورد استفاده قرار گرفته است.

مطالعه

برای طولانی‌ترین زمان فکر می‌کردم که تنها راه برای بررسی درست سختی فلز، استفاده از یک دستگاه تست مناسب راکول است.

مطالعه

این موجودات که حدود 700 مورد شناخته شده است، در خاک های غنی از فلز شکوفا می شوند که باعث فرار یا مرگ صدها هزار گونه گیاهی دیگر می شود.

مطالعه

بسیاری از مردم تفاوت بین "حیاط ضایعات" و "محل زباله" را نمی دانند. آنها اغلب انتظار دارند که قطعات زنگ زده را ببینند، در انبوه زباله ها حرکت کنند، و در همه جا ظروف فلزی را ببینند.

مطالعه

از آنجایی که میزان زباله در محل های دفن زباله هر ساله به طور پیوسته افزایش می یابد، مهم است که تمام تلاش خود را برای به حداقل رساندن کاهش منابع انجام دهیم.

مطالعه

سیم پیچ ابتدا از هم جدا می شود، سپس صاف می شود، بریده می شود و در نهایت با اتصال الکتریکی دو انتهای آن به شکل لوله در می آید.

مطالعه

چه در حال ساخت یک دال بتنی راهرو باشید یا یک ساختمان اداری 40 سطحی مهندسی کنید، فولاد آرماتور عنصر ضروری پایه های بتنی برای تامین مقاومت کششی و فشاری مورد نیاز است.

مطالعه

همه ما این برچسب ها را دیده ایم: "ساخته شده از 30٪ آلومینیوم بازیافت شده" یا "حاوی 100٪ فولاد بازیافتی". و اکثر ما در آشپزخانه یا گاراژ خود سطل های بازیافت داریم

مطالعه

هنگامی که در حال بازیافت فلز هستید، دانستن برنج خود از برنز شما یک مزیت بزرگ است. از این گذشته، مرتب سازی قبل از فلز سودمند است

مطالعه

تقریباً 85 درصد از کل فولاد تولید شده فولاد کربنی است و بنابراین در برابر اکسیداسیون طبیعی و خوردگی گالوانیکی حساس است.

مطالعه

عناصر به ندرت در حالت فلزی خالص یافت می شوند. بلکه در ترکیبات شیمیایی با یک یا چند عنصر غیرفلزی یافت می شوند.

مطالعه

فلزات پس از تولید و شکل‌دهی تمایل دارند به انرژی پایین‌تر و حالت طبیعی‌تر سنگ معدن (مانند سنگ آهن) برگردند.این گرایش به قانون آنتروپی معروف است.

مطالعه

اسپری روی فلزی  اسپری روی که به آن متالیزاسیون نیز می گویند، با ذوب پودر روی یا سیم روی در شعله یا قوس الکتریکی و بیرون ریختن قطرات روی مایع توسط هوا یا گاز بر روی سطحی که قرار است

مطالعه

طبق استاندارد ASTM A780، سطحی که قرار است بازسازی شود باید با برس سیمی، به آرامی آسیاب یا با انفجار ملایم تمیز شود.

مطالعه

تعمیر محصول گالوانیزه  اگر محصول گالوانیزه تمام الزامات مشخصات را برآورده نمی کند، باید به همراه لاتی که نشان می دهد، تعمیر یا رد شود.

مطالعه

لوله های بدون درز از شمش های فولادی تولید می شوند که برای ایجاد بخش لوله ای گرم شده و سوراخ می شوند.کلمه "Samless" به معنای عدم وجود جوش درز است.

مطالعه

این ویژگی آنها را به ماده ایده آلی برای فنرهایی تبدیل می کند که در طیف وسیعی از شرایط خورنده، دماهای بالا و در مکان هایی که تعمیر و نگهداری و جایگزینی آنها دشوار است، کار کنند.

مطالعه

در طول فرآیند نصب، و پس از نصب، هر استراتژی خوب محافظت در برابر خوردگی شامل بازرسی و نگهداری دوره ای برای اطمینان از عملکرد پوشش محافظ مطابق انتظار است.

مطالعه

رنگ‌آمیزی قهوه‌ای که اغلب با خوردگی اشتباه می‌شود، یک نقص سطحی است که هنگام اکسید شدن آهن در لایه‌های آلیاژ روی-آهن ایجاد می‌شود.

مطالعه

این مشخصات استانداردهایی را برای پوشش‌های روی اعمال می‌شود که از طریق فرآیند قطره‌ای داغ روی سخت‌افزار آهن و فولاد اعمال می‌شود.

مطالعه

علاوه بر اندازه گیری پوشش و بازرسی بصری ظاهر و پرداخت، چند آزمایش دیگر نیز وجود دارد که ممکن است بر روی فولاد گالوانیزه گرم انجام شود.

مطالعه

ظاهر فولاد گالوانیزه گرم بلافاصله پس از گالوانیزه می تواند روشن و براق، پوسته دار، خاکستری مات یا ترکیبی از این موارد باشد.

مطالعه

برخی از این عوامل را می توان توسط گالوانیزه کنترل کرد در حالی که برخی دیگر را نمی توان. مشخصات مورد نیاز برای پرداخت این است که پوشش باید صاف، یکنواخت و پیوسته باشد.

مطالعه

ضخامت پوشش به ضخامت پوشش نهایی گالوانیزه داغ اشاره دارد، در حالی که وزن پوشش به مقدار روی برای یک سطح معین اشاره دارد.

مطالعه

آهنگری، هنر آهنگری فلز با استفاده از ابزارهایی مانند چکش و سندان برای ساخت اشیاء مانند لولا، میخ، چکش و غیره است.

مطالعه

برای چندین دهه، مس یکی از پرکاربردترین مواد در ساخت لوله های مسکونی، تجاری و صنعتی و اتصالات لوله بوده است.

مطالعه

در سال 2017، 96.3 درصد از کل مواد خام صنعت فولاد به مواد مفید تبدیل شد: 63.6 درصد به محصولات فولادی و 32.7 درصد به محصولات مشترک تبدیل شد.

مطالعه

افزایش پذیرش تجارت الکترونیک و خدمات آنلاین، ابزارهای کار و آموزش آنلاین از توسعه ابزارها و خدمات فناوری پیشرفته جدید پشتیبانی می کند و یک چرخه خود تقویت کننده

مطالعه

از ورق های فلزی هم برای اهداف ساختاری و هم برای زیبایی شناختی استفاده می شود و تقریباً هر تاجر ماهری به نوعی با انواع مختلف ورق های فلزی کار کرده است.

مطالعه

پاک کننده های فولادی ضد زنگ وجود دارند که به طور ویژه برای تمیز کردن سطوح فولادی ضد زنگ طراحی شده اند.

مطالعه

فقط به این دلیل که دو مورد از فولاد ساخته شده اند، لزوماً به این معنی نیست که دارای یک نوع فولاد هستند. انواع مختلفی از فولاد وجود دارد که رایج ترین آنها فولاد ضد زنگ و فولاد کربنی است.

مطالعه

از یک شمش فولادی که حرارت داده شده و سوراخ می شود، یا جوش داده شده، از قطعات صاف و بلند فولادی ساخته شده اند که به شکل لوله منحنی شده و در امتداد درز مهر و موم شده اند.

مطالعه

لوله فولادی به طور کلی در طول 21 فوت عرضه می شود. همچنین به صورت Single Random Length (SRL) موجود است که می تواند از 17 فوت تا 24 فوت باشد.

مطالعه

موادی که با مقیاس آسیاب، کثیفی و سایر زباله ها پوشانده شده اند، عموماً از نظر زیبایی شناختی ناخوشایند هستند.مواد اکسید شده ممکن است مشکلاتی را در فرآیندهای ساخت مانند جوشکاری

مطالعه

ورق های فولادی ضد زنگ را می توان به روش های مختلفی مورد استفاده قرار داد، اغلب اوقات برای ساخت و ساز.

مطالعه

دوستانی که با فلز تیتانیوم آشنایی دارند می دانند که در مورد تیتانیوم گفته های زیادی وجود دارد. به عنوان مثال، تفاوت فولاد تیتانیوم، تیتانیوم خالص و آلیاژ تیتانیوم که با آن آشنا هستیم چیست؟

مطالعه

تنها در سال 1830 بود که سفستروم این عنصر را دوباره کشف کرد و به دلیل ترکیبات رنگارنگ جذاب آن، آن را به نام الهه اسکاندیناویایی وانادیس نامگذاری کرد.

مطالعه

شما به لوله کشی قابل اعتماد و بادوام نیاز دارید، اما چه مدت به سیستم انتقال مایعات خود برای دوام نیاز دارید؟

مطالعه

اگر مایعات با دمای بالا را حمل می کنید، باید مطمئن شوید که سیستم شما از مواد لوله با دمای بالا تشکیل شده است.

مطالعه

مواد لوله های موجود در سیستم انتقال سیال شما تأثیر مستقیمی بر موفقیت کلی سیستم و همچنین ماموریت یا هدف کلی تأسیسات شما دارد.

مطالعه

امروزه محصولات لوله های ضد زنگ جوش داده شده ERW نقش مهمی در هر بخش صنعتی ایفا می کنند. لوله ها و لوله های فولادی ضد زنگ دارای مقاومت خوردگی خوب تا عالی

مطالعه

ماهیت منحصربه‌فرد فرآیند گالوانیزه، پوششی مقاوم و مقاوم در برابر سایش ایجاد می‌کند که به معنی آسیب کمتر سایت و نصب سریع سازه‌ها است. 

مطالعه

در کارخانه های تولیدی و سایر مکان های صنعتی، بسیاری از قطعات در موفقیت کل عملیات نقش دارند. یکی از این مولفه‌ها، سیستم انتقال سیال در سرتاسر ساختمان است.

مطالعه

وزن لوله بر حسب پوند بر فوت یا کیلوگرم بر متر اندازه گیری می شود. باید به یاد داشته باشید که وزن لوله در نمودار اندازه لوله انسی وزن "تئوری" است و وزن واقعی نیست.

مطالعه

انواع رنگدانه سیاه مورد استفاده در جوهرهای چاپ. اکسیدهای آهن سیاه معمولاً اکسید آهن-فریک طبیعی یا مصنوعی (فرمول شیمیایی FeO-Fe2O3) هستند

مطالعه

نورد سرد فرآیندی است که فلز را در دماهای کمتر از دمای تبلور مجدد آن از طریق غلتک ها عبور می دهد. این باعث افزایش استحکام تسلیم و سختی فلز می شود

مطالعه

تیتانیوم با شماره اتمی 22 یک فلز نسوز است که به طور گسترده در صنایع هوافضا و تولید استفاده می شود. خواص قوی و سبک وزن آن، آن را برای کاربردهای هوافضا و تولید ایده آل می کند.

مطالعه

مهر زنی فلزی یک فرآیند تولیدی است که برای تبدیل ورق های فلزی تخت به اشکال خاص استفاده می شود. این یک فرآیند پیچیده است که می‌تواند شامل تعدادی از تکنیک‌های شکل‌دهی فلز

مطالعه

این شامل لوله های مته، لوله و پوشش است. در حفاری و تکمیل چاه های نفت و گاز کاربرد دارد. OCTG توسط ERW و تولید بدون درز تولید می شود.

مطالعه

طیف گسترده‌ای از تسمه‌های فولادی با انواع سطوح مختلف و همچنین انواع تسمه‌های مخصوص کاربرد، مانند تسمه‌های فر پخت، تسمه‌های نقاله و تسمه‌هایی برای تولید پانل‌های چوبی وجود دارد.

مطالعه

در اوایل سال 1856، هنری بسمر یک روش ریخته‌گری پیوسته را پیشنهاد کرد، اما درست در طول دهه‌های 1930 و 1940، ریخته‌گری پیوسته به یک روش رایج تولید برای فلزات

مطالعه

قوطی‌های آلومینیومی تا سال 1965 در دسترس نبودند. قوطی‌های آلومینیومی و قلعی کاربردهای زیادی دارند، اما احتمالاً بیشتر برای نگهداری و نگهداری مواد غذایی شناخته شده‌اند.

مطالعه

شما باید یک ایده محکم از چیستی فولاد و نحوه ساخت آن داشته باشید، اما این سوال بزرگ مطرح می شود: چرا از آن استفاده می کنیم؟

مطالعه

فولاد ساخته شده از ترکیب آهن و کربن و همچنین انواع عناصر دیگر، یکی از پرکاربردترین مواد در جهان است، از ساده‌ترین ابزارهای ما گرفته تا پیچیده‌ترین ساختارهای ما

مطالعه

انواعی از سیستم های حفاظت در برابر خوردگی وجود دارد، مانند پوشش فولاد با روغن، گریس، قیر، آسفالت، پوشش های پلیمری یا رنگ، یا مواد مقاوم در برابر خوردگی

مطالعه

روی از آهن و فولاد در برابر نیروهای بی امان خوردگی محافظت می کند. گالوانیزه کردن آهن و فولاد با فرو بردن آنها در روی مذاب آلیاژی ایجاد می کند

مطالعه

ابتدا سنگ معدن بوکسیت به صورت مکانیکی خرد می شود. سپس سنگ معدن خرد شده را با سود سوزآور مخلوط کرده و در آسیاب فرآوری می کنند

مطالعه

گالوانیزه کردن، یک فرآیند تولیدی است که در آن یک پوشش روی، روی فولاد یا آهن اعمال می‌شود تا محافظت کند و از زنگ زدگی جلوگیری کند.

مطالعه

هنگامی که ورق تخت فولاد به شکل پانل یا قسمتی در می آید، خاصیت سخت شدنی پیدا می کند. شکل پانل ها در یک برخورد تغییر می کند و ساختار فلز را تغییر می دهد.

مطالعه

Monel یک نام تجاری برای گروهی از آلیاژهای نیکل است که عمدتاً از نیکل و مس تشکیل شده‌اند و دارای ردپایی از آهن، منگنز، کربن و سیلیکون هستند.

مطالعه

ورق فلز اساس تمام مهندسی امروز است. ما می توانیم آن را در همه جا ببینیم، از ماشین آلات گرفته تا نما و مبلمان خانه.

مطالعه

انواع مختلفی از ماشین آلات وجود دارد که در نورد کردن فلزات مورد استفاده قرار می گیرند.  نوع ماشین آلات بستگی به تعداد دوک های مورد استفاده در ایجاد اشکال مختلف دارد

مطالعه

عنصر فلزی آلومینیوم سومین عنصر فراوان در پوسته زمین است که 8 درصد از خاک و سنگ های سیاره را تشکیل می دهد (به ترتیب 47 و 28 درصد اکسیژن و سیلیکون را تشکیل می دهند).

مطالعه

لوله مانیسمان نوعی لوله فولادی بدون درز است که در صنعت برای نصب در سیستم ها و تاسیسات لوله کشی استفاده می شود. برخلاف سایر انواع لوله های فلزی و لوله های فولادی جوشی

مطالعه

گالوانیزه داغ فرآیند غوطه ور کردن آهن یا فولاد در حمام روی سنگ برای تولید مقاوم در برابر خوردگی، پوشش چند لایه ای از آلیاژ روی آهن و فلز روی است.

مطالعه

روش روانکاری برای نورد محصولات فولادی ضد زنگ در آسیاب نورد سرد پشت سر هم  خلاصه: این اختراع یک روش روانکاری برای نورد محصولات فولادی ضد زنگ

مطالعه

گروه های مواد چدنی شامل چدن های سفید و خاکستری هستند. در دو دهه گذشته، توسعه مواد چدن جدید باعث رقابت بیشتر با مواد دیگر

مطالعه

اتصال دهنده های فلزی دو نوع هستند، آنهایی که یک اتصال دائمی ایجاد می کنند و آنهایی که به اتصال آزاد یا کشویی نیاز دارند. پیچ ها، مهره ها، پرچ ها، حلقه های نگهدارنده

مطالعه

دو نوع لوله فولادی وجود دارد، یکی بدون درز و دیگری دارای یک درز تک جوشی که در طول آن است. این دو کاربرد متفاوتی دارند.

مطالعه

ظهور تکنولوژی آسیاب نورد و توسعه آن در نیمه اول قرن نوزدهم در تولید صنعتی لوله و لوله نیز خبر داد.

مطالعه

آنها با دو روش مجزا تولید می شوند که منجر به یک لوله جوشی یا بدون درز می شود. در هر دو روش، ابتدا فولاد خام به شکل اولیه کارآمدتر ریخته می شود.

مطالعه

Mannesmann یک شرکت صنعتی آلمانی بود. این شرکت در ابتدا به عنوان تولید کننده لوله های فولادی در سال 1890 با نام "Deutsch-Österreichische Mannesmannröhren-Werke AG" تاسیس شد.

مطالعه

فیلتراسیون مغناطیسی یا جداسازی مایع خنک‌کننده مغناطیسی یک سرمایه‌گذاری سریع بازپرداخت است که مزایای زیادی را به فرآیند شما ارائه می‌دهد.

مطالعه

آهن 5 درصد از پوسته زمین را تشکیل می دهد و از نظر فراوانی پس از آلومینیوم در میان فلزات، چهارمین فراوانی را پس از اکسیژن، سیلیکون و آلومینیوم در میان عناصر دارد.

مطالعه

وقتی از نظر شیمیایی خالص باشد، هماتیت تقریباً 70٪ و مگنتیت 72.4٪ آهن دارد. اما معمولاً میزان آهن موجود در سنگ معدن بین 50-65/67٪ (سنگ معدنی غنی) و 30-35٪

مطالعه

محصولات فولادی تمام شده به طور معمول با نورد گرم، آهنگری شمش بلوم، بیلت، مداد به شکل و اندازه های قابل استفاده تولید می شوند

مطالعه

چگونگی انتخاب پایه پروفیل آلومینیومی H'ELCOM  انتخاب نوع پروفیل مناسب قبل از هر چیز به این معنی است که بدانید انتخاب شما چگونه باید با هم مطابقت داشته باشد

مطالعه

به لطف طیف وسیعی از تقریباً 500 پروفیل آلومینیومی شیاردار بسیار مدولار، تقسیم شده به 5 خط و به طور ویژه برای کاربردهای صنعتی سازگار شده است.

مطالعه

اهن: آهن یک فلز پایه است که از سنگ آهن استخراج می شود. آهن خالص دارای نقطه ذوب 1530 درجه سانتیگراد و چگالی 7.86 گرم بر سی سی است.

مطالعه

استانداردهای اتصال لوله فولادی  با گسترش سریع تجارت جهانی، استانداردسازی محصولات مختلف به یک نیاز ضروری تبدیل شده است.

مطالعه

فلزات نه تنها در دنیای امروزی، بلکه از زمانی که در وهله اول کشف شدند، تقاضای زیادی دارند. این انواع مختلف استفاده است که تقاضای زیادی برای فلزاتی مانند فولاد و آهن ایجاد می کند.

مطالعه

فولاد به دلیل دوام و استحکام از سال ها قبل برای ساخت لوله و اتصالات لوله استفاده می شود. علاوه بر این، فولاد مقاومت بالایی در برابر حرارت دارد

مطالعه

ورق استیل در واقع یک ورق فلزی با سطح صاف است که قابلیت رول و کلاف شدن دارد و به همین صورت در اختیار کارخانه ها قرار می گیرد.

مطالعه

ورق های فولادی نورد گرم نوعی فلز نورد تخت هستند که از برش عرضی کلاف های نورد گرم پس از نورد بر روی آسیاب های نیمه پیوسته یا پیوسته به دست می آیند.

مطالعه

اصطلاح "فلز مقاوم" برای توصیف یک گروه از عناصر فلزی که دارای نقاط ذوب فوقانی هستند استفاده می شود و مقاوم به پوشیدن، خوردگی و تغییر شکل می باشند.

مطالعه

جوشکاری اصطکاکی یک فرآیند جوشکاری حالت جامد است که با حرارت حاصل از حرکت لغزشی ناشی از مکانیکی بین سطوح مالشی، مواد را به هم می پیوندد.

مطالعه

صرف نظر از نوع صنعتی که در آن هستید، تامین مواد خام خود برای حمل و نقل و تولید ایمن مهم است. و بندکشی که به نام تسمه نیز شناخته می شود، روشی موثر برای انجام این کار است.

مطالعه

به اطراف خانه یا محل کار خود نگاه کنید. آیا محصولات فولادی یا فولادی ضد زنگ در اطراف دارید؟ این احتمال وجود دارد که حداقل یک مورد را با تلاش کمی مشاهده کرده باشید

مطالعه

هنگامی که نیاز دارید بارهای سنگین را در حین حمل و نقل ایمن کنید، تسمه ای که استفاده می کنید برای ارائه یک محصول در شرایط کاری خوب بسیار مهم است.

مطالعه

آهن در غلظت های 7000 تا 500000 میلی گرم در کیلوگرم در خاک ها وجود دارد، جایی که عمدتاً به شکل نامحلول Fe(III) (فرریک، Fe3+) وجود دارد. یون‌های آهن به آسانی هیدرولیز می‌شوند

مطالعه

گالوانیزه گرم (HDG) فرآیند پوشش دادن فولاد ساخته شده با غوطه ور کردن آن در حمامی از روی مذاب است. سه مرحله اساسی در فرآیند گالوانیزه گرم وجود دارد. آماده سازی سطح، گالوانیزه کردن و بازرسی 

مطالعه

اثرات مخرب خوردگی بر روی فلزات قرن هاست که شناخته شده است. تقریباً تا زمانی که فلزات یک ماده ساختمانی بوده اند،

مطالعه

از میلگردها یا میلگردهای فولادی برای بهبود مقاومت کششی بتن استفاده می شود، زیرا بتن در کشش بسیار ضعیف است، اما در فشار قوی است.

مطالعه

تا حدودی، نوار نقاله فولادی نیز یک نوار نقاله محرک است. نوار نقاله درایو یک تجهیزات حمل و نقل با تسمه نقاله به عنوان مکانیزم کشش و مکانیزم تحمل است.

مطالعه

آهنرباي مدرن يک محصول توليد شده از يک نيروي طبيعي است. آهنرباي مدرن قدرتمند و سبک وزن است. اين مي تواند در حجم هاي بالا و در اشکال منحصر به فرد و همچنين استاندارد ساخته شود.

مطالعه

رطوبت مي تواند بسياري از محصولات فولادي را خراب کند. به عنوان مثال، محصولات ساخته شده از فولاد کربني، زماني که در معرض رطوبت قرار مي گيرند، مستعد اکسيداسيون هستند.

مطالعه

فولاد و آهن دو مورد از رايج ترين مواد مورد استفاده در صنعت توليد هستند. از آنها براي ساخت طيف وسيعي از محصولات و قطعات استفاده مي شود.

مطالعه

فولادسازی، فرآیند تولید فولاد از سنگ آهن و یا قراضه است. در فولادسازی، ناخالصی هایی مانند نیتروژن، سیلیکون، فسفر، گوگرد و کربن اضافی (مهمترین ناخالصی) از آهن منشا حذف می شود و عناصر آلیاژی مانند منگنز، نیکل، کروم، کربن و وانادیم برای تولید درجات مختلف فولاد به آن اضافه می شود.

مطالعه

در حال خرید سقف برای خانه، انبار، کسب و کار یا هر ساختمان دیگری باشید، مهم است که نوع مصالحی را که خریداری می کنید، بدانید.

مطالعه

کوره القایی یک کوره الکتریکی است که در آن گرما با گرمایش القایی فلز اعمال می شود. ظرفیت کوره های القایی از کمتر از یک کیلوگرم تا صد تن است

مطالعه

بسیاری از عناصر فلزی (حتی برخی از ترکیبات مانند SiO2، کوارتز) بسته به شرایط خارجی دما و فشار در بیش از یک ساختار بلوری وجود دارند،

مطالعه

یکی دیگر از لوله های درز نورد گرم، لوله داربست است. لوله در صنعت ساختمان کاربرد فراوانی دارد و یکی از معروف ترین و مهم ترین کاربردهای آن نمای ساختمان است.

مطالعه

زنگ زدن آهن زنگ زدن آهن به تشکیل زنگ، مخلوطی از اکسیدهای آهن، بر روی سطح اجسام یا سازه های آهنی اشاره دارد. این زنگ از واکنش ردوکس بین اکسیژن و آهن

مطالعه

ضایعات فلزی هم در محیط های تجاری و هم مسکونی منشا می گیرند. معمولاً یک "خراشنده" خدمات خود را تبلیغ می کند تا به راحتی ضایعات فلزی را برای افرادی که به آن نیاز ندارند حذف کند.

مطالعه

آنها به طور کلی از فولاد کربنی یا فولاد ضد زنگ ساخته می شوند. تسمه های فولادی ضد زنگ مقاوم در برابر خوردگی هستند و کیفیت سطح عالی را ارائه می دهند.

مطالعه

فلز منبسط شده نوعی ورق فلزی است که برش داده شده و کشیده شده تا یک الگوی منظم (اغلب الماسی شکل) از مواد مشبک فلزی تشکیل دهد. معمولاً برای نرده‌ها و رنده‌ها

مطالعه

آهن احیا شده مستقیم  که به آن آهن اسفنجی نیز می گویند، از احیای مستقیم سنگ آهن (به شکل کلوخه، گلوله یا ریز) به آهن توسط گاز احیاکننده یا کربن عنصری تولید شده از گاز طبیعی یا زغال سنگ

مطالعه

ساده ترین نمونه بار و تکیه گاه در ساخت و ساز، سیستم پست و لنگه است که در آن دو عضو قائم (تیر، ستون، پایه) عضو سوم (بالا، تیر، تیر، تیرک) را که به صورت افقی در سطوح بالای خود قرار داده اند،

مطالعه

در صورت وجود اکسیژن و آب، خورده یا زنگ می‌زند. با گذشت زمان، آهن به اشکال اکسید طبیعی سنگ آهن اصلی که از آن به وجود آمده است، باز می گردد.

مطالعه

توسعه روش های ساخت و ساز در آهن و فولاد مهمترین نوآوری در معماری از دوران باستان بوده است. این روش‌ها سازه‌های بسیار قوی‌تر و بلندتری را با هزینه کمتر مواد نسبت به سنگ

مطالعه

نوعی فولاد آلیاژی با بیش از یک عنصر (عناصر آلیاژی) است که برای افزایش استحکام، سختی، مقاومت در برابر سایش و چقرمگی به آن اضافه می‌شود.

مطالعه

فرفورژه در اواخر دهه 1700 و در سراسر دهه 1800 مصالح ساختمانی محبوب بودند. تولید انبوه به این معنی بود که بسیاری از معماری اسکاتلندی در این دوره از آهن

مطالعه

ممکن است بتوانید برای نواحی کوچک خوردگی رنگ نقطه ای را تعمیر کنید. لبه های رنگ موجود باید با استفاده از کاغذ سنباده پر شود و فلز در معرض رنگ روی آن رنگ شود.

مطالعه

تشخیص اینکه آیا یک ماده طبق مقررات فدرال و/یا ایالتی به عنوان ضایعات فلزی در نظر گرفته می شود، می تواند دشوار باشد. علاوه بر این، هنگامی که چنین تعیینی انجام شد، رمزگشایی نحوه مدیریت

مطالعه

سازه های تیر یک نوع مهم از عناصر سازه ای هستند که متخصصان ساخت و ساز و برخی از انواع مهندسان باید با آن آشنا باشند. این سازه‌ها نقش برجسته‌ای در نحوه انتقال وزن دارند

مطالعه

اگرچه ممکن است در مورد کاربردها و کاربردهای اکستروژن های آلومینیومی ایده هایی داشته باشید، اما ممکن است پس از بررسی اطلاعات ارائه شده از سودمندی آنها شگفت زده شوید.

مطالعه

هیجان زده هستید که بدانید کدام میلگرد در بازار بهترین است؟ اولین میلگرد چه زمانی به هند می آید؟ کدام نوع از میلگردها تاکنون مورد استفاده قرار گرفته اند و کدام یک از همه بهترین است؟

مطالعه

بازیافت ضایعات فلزات می تواند برای برخی کمی گیج کننده باشد، به خصوص زمانی که دانش کمی در مورد فلزات دارید. انواع مختلفی از طبقه بندی ها، درجه ها و انواع فلزات قراضه وجود دارد

مطالعه

لوله های فولادی درز طولی از فولاد نواری تولید می شوند و لوله هایی که از جوش طولی بر روی تجهیزات جوش فرکانس بالا به دست می آیند لوله های درز مستقیم نامیده می شوند.

مطالعه

گالوانیزه در هزینه اولیه کمتر از بسیاری دیگر از پوشش های محافظ معمول مشخص شده برای فولاد است. (هزینه استفاده از پوشش های فشرده کار مانند رنگ آمیزی بسیار بیشتر از هزینه عملیات کارخانه

مطالعه

اکستروژن آلومینیوم یکی از محبوب ترین انواع محصولات آلومینیومی است. محصولات آلومینیومی اکسترود شده هر روز در سراسر جهان در زمینه های کاربردی نوآورانه استفاده می شوند.

مطالعه

لوله فولادی مارپیچ توسط سیم پیچ فولادی ساخته می شود که تحت دمای معمولی اکستروژن شکل می گیرد، سپس با استفاده از فناوری سیم دوتایی و جوشکاری قوس زیردریایی دو وجهی گرفته می شود.

مطالعه

ضايعات آهن و فولاد يک ماده خام حياتي براي توليد محصولات جديد فولادي و چدني است. صنايع فولادسازي و ريخته گري

مطالعه

از بین تمام مواد مورد استفاده در جهان امروز، آهن یکی از رایج ترین آنهاست. این عنصر که بیست و ششمین عنصر جدول تناوبی است،

مطالعه

لوله هاي صنعتي دسته وسيعي از سخت افزارهاي حمل و نقل سيال و جامد هستند که در بسياري از کاربردها و صنايع مورد استفاده قرار مي گيرند.

مطالعه

شرکت‌هاي توليد لوله‌هاي فولادي در گروه سالزگيتر همگي در واحد تجاري Mannesmann جمع شده‌اند. در 130 سال از آن زمان، نام تجاري Mannesmann در سطح بين المللي

مطالعه

لوله فولادي مارپيچ جوش داده شده با نوار فولادي يا شکل هاي تغيير شکل خمشي ورق فولادي مانند گرد، مربع و غيره قبل از جوشکاري ساخته مي شود که روي سطح لوله فولادي متصل مي شود.

مطالعه

در صنعت توليد (شامل مهر زني فلز و ريسندگي فلز) گالوانيزه معمولاً به فولاد گالوانيزه اطلاق مي شود. فولاد گالوانيزه، ورق هاي فولادي معمولي است که با روي پوشش داده شده اند

مطالعه

ورق فولادي ساده، همانطور که به تجارت عرضه مي شود، براي استفاده سازندگان معمولاً داراي يک پوشش سبک از اکسيد است که در طي عمليات توليد نورد گرم توليد مي شود

مطالعه

تير، در اصطلاح مهندسي سازه، عضوي است که مي تواند از تعدادي مواد (از جمله فولاد، چوب آلومينيوم) براي تحمل بارها تشکيل شده باشد - معمولاً به صورت جانبي روي محور تير اعمال مي شود.

مطالعه

مقطع ساختاري توخالي (HSS) نوعي پروفيل فلزي با سطح مقطع توخالي است. اين اصطلاح عمدتاً در ايالات متحده يا ساير کشورهايي که از اصطلاحات ساخت و ساز يا مهندسي ايالات متحده پيروي مي کنند استفاده مي شود.

مطالعه

رکاب يک ماده مهم در صنعت ساختمان است. مهم است زيرا کمک مي کند تا آرماتور قبل از ريختن بتن در جاي خود قرار گيرد. همچنين به مقاومت در برابر برش جانبي و ايجاد ثبات در تقويت ميلگردهاي فولادي کمک مي کند.

مطالعه

میلگرد که به عنوان فولاد تقویت کننده و فولاد تقویت کننده نیز شناخته می شود، یک میله فولادی یا مش سیم فولادی است که در بتن مسلح و سازه های بنایی برای تقویت و نگه داشتن بتن در کشش استفاده می شود.

مطالعه

ورق های فولادی به نوع خاصی از فولاد گفته میشوند که به شکل مسطح از آهن یا فولاد ساخته میشوند، این محصول با استفا

مطالعه

آهن یک عنصر شیمیایی در جدول تناوبی می باشد که دارای نماد Fe و عدد اتمی 26 بوده و در گروه 6 و دوره 4 قرار دارد. آهن به

مطالعه

وقتی آهن خام را ذوب می کنند در قاب هایی ماسه ای یا فلزی ریخته و آن را سرد کرده که از این طریق چدن بدست می آید

مطالعه

صنعت شیمیایی از جمله صنایع مطرح در چند دهه گذشته به شمار می آید که توجه خاص کشورها به این صنعت موجب رونق و فراگیری

مطالعه