تماس با همیار فلز : 09161185080

تیرآهن ۱۸

در محدوده هامرسلی در ناحیه پیلبارا در استرالیای غربی سه نوع اصلی ذخایر آهن وجود دارد: غنی‌سازی اکسید آهن در داخل BIFها،  اکسیدهای آهن در امتداد کانال‌های رودخانه‌ای باستانی

مطالعه بیشتر

تیرآهن ۱۶

فلزات عناصر شیمیایی هستند که دارای خواص مشخصه ای مانند چکش خواری، شکل پذیری و هدایت الکتریکی هستند. بیشتر عناصر جدول تناوبی فلزات هستند.

مطالعه بیشتر

پروفیل

مس یک عنصر شیمیایی است که در گذشته به رنگ قرمز بود. فلز بسیار انعطاف پذیر مس که در گروه 11 جدول تناوبی قرار می گیرد. عدد اتمی مس 29 است.

مطالعه بیشتر

نبشی

لوله چدن لوله ای است که عمدتاً از چدن خاکستری ساخته می شود. از لحاظ تاریخی به عنوان لوله تحت فشار برای انتقال آب، گاز و فاضلاب و به عنوان لوله تخلیه آب

مطالعه بیشتر

تیرآهن ۱۴

در حدود 4000 سال قبل از میلاد، مصریان و سومری ها برای اولین بار از آهن شهاب سنگ ها برای ساختن مهره ها، زیور آلات، سلاح ها و ابزار استفاده کردند.

مطالعه بیشتر

تیرآهن ۱۲

آهن اولین عنصر در ستون هشتم جدول تناوبی است. به عنوان یک فلز واسطه طبقه بندی می شود. اتم های آهن 26 الکترون و 26 پروتون دارند که 30 نوترون در فراوان ترین ایزوتوپ ها وجود دارد.

مطالعه بیشتر

تیرآهن

فولاد یک فلز بسیار بادوام است که می توان از آن برای ساخت مصالح ساختمانی، ابزار، وسایل نقلیه و موارد دیگر استفاده کرد.

مطالعه بیشتر

میلگرد ساده

عناصر بر اساس نوع مداری که در آن الکترون های بیرونی یافت می شوند به بلوک هایی سازماندهی می شوند. این بلوک‌ها به دلیل طیف‌های مشخصه‌ای که تولید می‌کنند نام‌گذاری شده‌اند

مطالعه بیشتر

ضایعات ذوبی

چدن دسته ای از آلیاژهای آهن – کربن با محتوای کربن بیش از ۲ درصد است. سودمندی آن از دمای ذوب نسبتا پایین آن ناشی می شود.

مطالعه بیشتر

ورق سرد

اولین مرحله در فرآیند تولید لوله های مسی شامل ذوب مس خام است. مس خام در داخل یک کوره بزرگ قرار می گیرد که در آن تا دمای بیش از 2400 درجه فارنهایت گرم می شود.

مطالعه بیشتر
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید
09161185080